Насадка з алмазним напиленням 83с-018, для випікання з-під нігтя, верхньої корекції
Насадка з діамантовим запиленням 83с-018 має середній за жорсткою суворістю абразив. Призначено для фзерної обробки нігтів. Завдяки вузькій конусоподібній робочій частині відмінно випиває зайвих з-під нігтьової зони і незаміною на етапі верхньої корекції гелевих нігтів. Насадка належить до професійного типу інструментів, які мають високу якість, довгий час зберігають свої первинні властивості, знадобиться будь - якому майстереві і допоможе швидко справлятися з усім завданням.
Значення кольору смужки на насадках:
- Жовта - це дуже дрібна абразівність (оптимально для обробки шкіри, кутикули, заузенців, бічних валиків).
- Червона — це невелика абразівність (оптимальна для обробки шкіри, кутикули, заузанців, бічних валиків).
- Синя - середня абразівність (оптимально для обробки штучних нігтів і педикюра).
- Зелена - тверда абразівність (оптимально для обробки штучних нігтів і педикюра).
- Чорна - дуже жорстка абразівність (оптимально для апаратного педикюра і швидкого знімання штучних матеріалів в процесі корекції).
Характеристики
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Висота | 10 мм |
| Опис насадок | |
| Діаметр ковпачка | 1.8 мм |
| Діаметр хвостовика | 2 мм |
| Довжина насадки | 34 мм |
| Основні | |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид | Алмазні насадки |
| Використання | Домашнє / Професійне |
| Призначення | Манікюр, педикюр |
| Насічка | Синя |
| Особливості | Матеріал ріжучої частини: алмаз |
| Виробник | Master-Beauty |
| Тип | Насадки |
| Форма | Конус закруглений |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте


