Насадка з діамантовим напиленням 83к-018, для випилювання з-під нігтя, верхній корекції
Насадка для манікюрного фрезера з алмазним напиленням. Використовується для виконання професійного манікюру навіть у домашніх умовах. На сьогоднішній день алмазні насадки є самими популярними і затребуваними. Володіють тривалим терміном експлуатації і мінімальними травмуючими властивостями. З використанням фрезера, виконання процедури манікюру і педикюру проходить комфортніше, простіше, швидше і менш болісно. Виконання процедури з використанням фрезера значним чином скорочує час роботи.
Характеристики
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Висота | 10 мм |
| Опис насадок | |
| Діаметр ковпачка | 1.8 мм |
| Діаметр хвостовика | 2 мм |
| Довжина насадки | 34 мм |
| Основні | |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид | Алмазні насадки |
| Використання | Домашнє / Професійне |
| Призначення | Манікюр, педикюр |
| Насічка | Червона |
| Особливості | Матеріал ріжучої частини: алмаз |
| Виробник | Master-Beauty |
| Тип | Насадки |
| Форма | Конус закруглений |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте


